MusImage !
Aby mieć pełen dostęp do forum zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

Join the forum, it's quick and easy

MusImage !
Aby mieć pełen dostęp do forum zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.
MusImage !
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Na jakich konsolach graliśmy?

4 posters

Go down

Na jakich konsolach graliśmy? Empty Na jakich konsolach graliśmy?

Pisanie by tidius1 Pią Gru 12 2008, 17:37

Witam! Pochwalmy się tutaj, na jakich konsolach graliśmy i możemy ewentualnie podać, w co na nich graliśmy.

Ja grałem na:

PS (PlayStation [1]) w:
Tomb Raider: The Last Revelation, Silent Hill 2, GTA (2 albo 1), Symphon Filter, Tekken (1 i 3, albo 2 i 3, a może we wszystkie...), Gran Turismo (nie pamiętam, w które) i w ogóle dużo tego było.

PS2 (PlayStation 2) w:
Gran Turismo 4, Tekken Tag Tournament, Tekken 4, Tekken 5, Tomb Raider: Angel of Darkness, GTA 3, GTA SA, Socom (nie pamiętam dokładnej nazwy), V-Rally 3 i tutaj też tego pełno... więcej mi się wymieniać nie chce.

PS3 (PlayStation 3):
Resistance: Fall of Men, Need for Speed Carbon (chyba), Daf Jam: Icon.

PSP:
LocoRoco, Killzone: Liberation, Tomb Raider Legends, Pursuit Force, X-Men Legends 2: The Rise of Apocalypse.

XBox:
Dead or Alive i Hous of Dead (chyba).

XBox 360:
Też coś z serii "Det or Alajf", ale nie ciągnęło mnie do tej konsoli.

DreamCast (Chyba):
W jakąś grę z Sonic'iem w 3D (ale sieka, super szybka i dynamiczna gra! Very Happy) i w parę innych gierek.

Amiga (nikt z Was tego pewnie nie pamięta Razz):
Franko (jedna z popularniejszych gier na tę platformę w Polsce!), Golden Axe, Mortal Kombat (1 i 2 chyba) i jeszcze multum gierek, których już nie pamiętam Razz

"Pegasus" (NES):
Mario (Very Happy), Contra, coś ze strzelaniem w Kaczki (miało się taki fajny pistolet i się normalnie do TV mierzyło (dokładnie to w kaczki na tym TV) i można sobie było je wybijać. Tutaj też trochę tego było Very Happy

GameBoy (zwykły i Color):
Warioland

GameBoy Advance (Normalny i SP):
Mech Platoon, Max Payne


No no, mogę się pochwalić, że grałem na wielu popularniejszych konsolach Very Happy
tidius1
tidius1
Administrator
Administrator

Liczba postów : 177
Pochwały :
Na jakich konsolach graliśmy? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Na jakich konsolach graliśmy? Right_bar_bleue

Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 29/09/2008

Powrót do góry Go down

Na jakich konsolach graliśmy? Empty Re: Na jakich konsolach graliśmy?

Pisanie by s0nic Pią Gru 12 2008, 19:34

O.O spora kolekcja xD Ja na konsolach rzadko gram :p

PS, z tych co pamiętam xD:
Spyro, Tekken 3, Gran Turismo,Fifa 98/99(chyba) i tutaj płyta się ucina xD a PS nie mam od trzech lat :p

PS2
Tekken 4 i 5, Ratchet & Clank większość części, jedna z części Naruto, Fifa 08, James Bond ten nowy xD, GTA SA, God of War, NFS: Most Wanted - reszty nie pamiętam.

PSP
Loco Roco u kolegi xD

Na innych konsolach(jeszcze) nie grałem :p


Edit:
Na PS zapomniałem o Crashu! Wszystkie części oczywiście xD


Ostatnio zmieniony przez s0nic dnia Nie Gru 14 2008, 13:36, w całości zmieniany 1 raz
s0nic
s0nic
20 %
20 %

Male Liczba postów : 99
Miejscowość : Sosnowiec
Nr GG : 4372085
Pochwały :
Na jakich konsolach graliśmy? Left_bar_bleue18 / 10018 / 100Na jakich konsolach graliśmy? Right_bar_bleue

Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 26/10/2008

http://www.naruto-center.pl

Powrót do góry Go down

Na jakich konsolach graliśmy? Empty Re: Na jakich konsolach graliśmy?

Pisanie by tidius1 Pią Gru 12 2008, 21:44

O właśnie! W Spyro też "pykałem" Very Happy Sympatyczna gra o purpurowym Smoczku xD

Co do innych, to w God of War doszedłem chyba najdalej do rundy, gdzie zdobywasz "pioruny", ale nie miałem karty pamięci przy sobie, a akurat wychodziłem do roboty, więc zostawiłem konsolę włączoną. Wróciłem z pracy, już miałem dokańczać grę, ale zahaczyłem o średnio przymocowane gniazdko, do którego miałem podłączony przedłużacz, gdzie załączyłem konsolę, telewizor itd. i "jebs"... Wszystko się wyłączyło, a ja byłem załamany, bo chciałem przejść tę grę w ten dzień Sad W Ratchet'a & Clank'a grałem, ale tylko w wersji demo. To jest ta gra o tym małym trolu z dużymi uszami, który ma robota?
tidius1
tidius1
Administrator
Administrator

Liczba postów : 177
Pochwały :
Na jakich konsolach graliśmy? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Na jakich konsolach graliśmy? Right_bar_bleue

Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 29/09/2008

Powrót do góry Go down

Na jakich konsolach graliśmy? Empty Re: Na jakich konsolach graliśmy?

Pisanie by Madex Nie Gru 14 2008, 04:29

Grałem:
PS ( dokładnie nie pamietam ale te ważniejsze napisze Very Happy )
Spyro , Grand Turismo 2 , GTA 1 lub 2 , Duke Nukem: Time to kill , Crash (wiekszosc czesci jakie tylko byly na PS)

Pegazus
Mario , Tank , Jakies zakochane pingwinki , szczelanie do kaczek


Gram i mam xD :
PS2 (mam jakies 200 Gier wiec wsyzstkich nie wymienie ale te wazniejsze Razz )
God of War 1/2 , GTA SA , NFS: U2/MW/Carbon/ProStreet , Juiced 2 , Crash of the titans , Fantastyczna 4 Silver Surfer , Black , Killzone , CoD 2 Big Red One , Ojciec Chrzestny PL , Sillent Hill 4 ..........

PSP3000 (mam tylko dwie gry bo jeszcze nie przrobiony psp , nie ma do niego przeróbki)
Fifa 09 , MidNight Club 3 DubEdition.
Madex
Madex
Moderator

Male Liczba postów : 109
Miejscowość : Grays
Nr GG : 9423969
Pochwały :
Na jakich konsolach graliśmy? Left_bar_bleue400 / 100400 / 100Na jakich konsolach graliśmy? Right_bar_bleue

Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 20/10/2008

http://google.pl

Powrót do góry Go down

Na jakich konsolach graliśmy? Empty Re: Na jakich konsolach graliśmy?

Pisanie by tidius1 Wto Gru 16 2008, 19:11

Trzeba było sobie Fat'a kupić xD Tańszy i da się palmtopa zrobić... xD Ale pamięci Flash (?) ma chyba mniej, nie? Kurde, miałem 2 PSP Fat, oba zbrickowane, w tym jeden zniszczony totalnie lol!
tidius1
tidius1
Administrator
Administrator

Liczba postów : 177
Pochwały :
Na jakich konsolach graliśmy? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Na jakich konsolach graliśmy? Right_bar_bleue

Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 29/09/2008

Powrót do góry Go down

Na jakich konsolach graliśmy? Empty Re: Na jakich konsolach graliśmy?

Pisanie by Madex Wto Gru 16 2008, 21:45

heh ja mam psp 3000 bo brat dostał na urodziny ^^ ze niby wypas.... Razz w sumie wypas ale nadal nie ma do niego tricka ;P może w święta coś będzie Razz
Madex
Madex
Moderator

Male Liczba postów : 109
Miejscowość : Grays
Nr GG : 9423969
Pochwały :
Na jakich konsolach graliśmy? Left_bar_bleue400 / 100400 / 100Na jakich konsolach graliśmy? Right_bar_bleue

Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 20/10/2008

http://google.pl

Powrót do góry Go down

Na jakich konsolach graliśmy? Empty Re: Na jakich konsolach graliśmy?

Pisanie by Madex Pon Gru 22 2008, 18:18

Mój Nowy zakup.... muszę się pochwalić ;D

PlayStation 3 80GB
Gry:
Singstar vol. 2 + mikrofony
IronMan
Madex
Madex
Moderator

Male Liczba postów : 109
Miejscowość : Grays
Nr GG : 9423969
Pochwały :
Na jakich konsolach graliśmy? Left_bar_bleue400 / 100400 / 100Na jakich konsolach graliśmy? Right_bar_bleue

Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 20/10/2008

http://google.pl

Powrót do góry Go down

Na jakich konsolach graliśmy? Empty Re: Na jakich konsolach graliśmy?

Pisanie by donder Sro Lis 26 2014, 11:27

To moja pierwsza i jedyna konsola na której grałem Konsola SONY Playstation 4

donder
Nowy
Nowy

Liczba postów : 1
Pochwały :
Na jakich konsolach graliśmy? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Na jakich konsolach graliśmy? Right_bar_bleue

Reputation : 0
Points : 1
Registration date : 17/11/2014

Powrót do góry Go down

Na jakich konsolach graliśmy? Empty Re: Na jakich konsolach graliśmy?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach