MusImage !
Aby mieć pełen dostęp do forum zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

Join the forum, it's quick and easy

MusImage !
Aby mieć pełen dostęp do forum zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.
MusImage !
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kwarantanna

3 posters

Go down

Kwarantanna Empty Kwarantanna

Pisanie by tidius1 Nie Lis 23 2008, 05:14

Witam Very Happy
Chciałbym Wam polecić ciekawy Horror, jakim jest "Kwarantanna". Ja ten film oglądałem już dawno temu, chyba jakiś rok minął od czasu, gdy go widziałem. Film niedawno trafił do kin, więc możecie mi nie wierzyć, ale to prawda. Nie mam "pleców" w ekipie filmowej. "Quarantine", tak jak w przypadku produkcji pt. "The Ring" (Krąg) jest amerykańską wersją produktu spoza tego kontynentu. Amerykanie znów z opóźnieniem wyczuli "żyłę złota", którą mogli wsadzić w ramówkę jakiegoś kanału telewizyjnego i podłożyć lektora/dubbing, ale woleli załatwić to w bardziej dochodowy sposób i nagrali swoją wersję, na której zbiją- jak myślę- krocie za wizyty w kinach, a później za sprzedaż płyt DVD. Opis pierwowzoru znajdziecie jak zwykle na niezawodnym FILMWEB. REC- bo tak nazywa się oryginał- nagrano w Hiszpanii. Fabuła jest fascynująca i taka "życiowa". Dziennikarka telewizji, Angela kręci ze swoim partnerem dokument o pracy strażaków. Po jakimś czasie spędzonym na posterunku, wśród reporterów i pracowników straży zabrzmiał alarm. Angela z radością zabrała się z grupką "Fireteam'u" na pozornie rutynową interwencję, której powódką była starsza kobieta, u której w mieszkaniu słychać było dziwne hałasy. Jak się okazuje, starsza pani ma w mieszkaniu trupa, a sama zachowuje się dość nietypowo. Z czasem wychodzi na jaw, co stało się z Staruszką, jej oponentem i co kryje się w piwnicach budynku mieszkalnego.
Z tego, co widziałem w trailerze, kopia od USA słabo (jeśli w ogóle) będzie się różniła od oryginału. Jeśli nie możecie doczekać się "Kwarantanny", obejrzyjcie REC, który już teraz powinien być dość dostępny w sieci.

Cały film przyjdzie nam oglądać z perspektywy kamerzysty, a raczej jego kamery Wink

Dodam jeszcze, że Trailer emitowany ostatnio często w Polsce ujawnia ciut z zakończenia, co jest moim zdaniem wielkim minusem, który należy się producentom.
tidius1
tidius1
Administrator
Administrator

Liczba postów : 177
Pochwały :
Kwarantanna Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Kwarantanna Right_bar_bleue

Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 29/09/2008

Powrót do góry Go down

Kwarantanna Empty Re: Kwarantanna

Pisanie by trawa-jest-zielona Nie Lis 23 2008, 14:09

Za dużo już filmów o zabójczych wirusach jest Razz
Zastanawiam sie ile jeszcze takich filmów wyjdzie Razz

wiec zarazy itp. to chyba nie jest kino dla mnie Razz
trawa-jest-zielona
trawa-jest-zielona
10 %
10 %

Female Liczba postów : 61
Age : 34
Pochwały :
Kwarantanna Left_bar_bleue16 / 10016 / 100Kwarantanna Right_bar_bleue

Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 18/10/2008

Powrót do góry Go down

Kwarantanna Empty Re: Kwarantanna

Pisanie by Madex Nie Lis 23 2008, 19:32

Hmm... oglądałem zwiastuna tego filmu Very Happy
Bardzo mi się spodobał.... Razz Czekam z niecierpliwością na dobra kopie Razz
bo Kamerka już jest Razz
Madex
Madex
Moderator

Male Liczba postów : 109
Miejscowość : Grays
Nr GG : 9423969
Pochwały :
Kwarantanna Left_bar_bleue400 / 100400 / 100Kwarantanna Right_bar_bleue

Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 20/10/2008

http://google.pl

Powrót do góry Go down

Kwarantanna Empty Re: Kwarantanna

Pisanie by tidius1 Sro Lis 26 2008, 17:10

To nie jest Typowy film o "zabójczym wirusie, który nie zabija" Very Happy Naprawdę warto poświęcić na niego czas, bo wśród Horrorów ostatnio trudno znaleźć coś strasznego i niebanalnego.
tidius1
tidius1
Administrator
Administrator

Liczba postów : 177
Pochwały :
Kwarantanna Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Kwarantanna Right_bar_bleue

Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 29/09/2008

Powrót do góry Go down

Kwarantanna Empty Re: Kwarantanna

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach